Naším posláním je vaše krása. Jsme I am Clinic.

Dovolte nám zajistit, aby vaše vnější krása zazářila stejně jasně jako ta vnitřní. Podtrhneme vaši přirozenou krásu a pomůžeme vám zdokonalit váš vzhled. Záleží nám na tom, abyste dosáhli výsledků, po kterých tolik toužíte. Naším posláním jste vy.

NÁŠ TÝM

MUDr. Anna Zborovská

Lékařka


Jsem lékařkou anesteziologie a intenzivní medicíny. Tento obor miluji, protože je akční a různorodý. Člověk se v něm ale musí řídit přesnými postupy a směrnicemi, a prostoru pro kreativitu je v něm méně. Z tohoto důvodu jsem přešla od zákroků zachraňujících životy k zákrokům, které životy mění. I drobné estetické ošetření může vést k velkým životním změnám. Stejně tak jako je každý člověk unikátní, znamená i krása pro každého něco jiného. Individuální přístup je pro mě velmi důležitý pro pochopení vašich přání a docílení vaší maximální spokojenosti.více
„Nejlepší estetická proměna je vykouzlený úsměv na tváři při odchodu z mé ordinace.“

Ing. Michaela Horáková

Manažerka


Klinika estetické medicíny je pro mě tím nejlepším místem, kde jsem mohla využít své znalosti po dokončení studia biochemie na VŠCHT. Díky svému vzdělání rozumím materiálům a jejich působení na lidský organismus i tělo. Mohu tak zde uplatnit své vědomosti o složení a vlastnostech kosmetiky a estetických produktů. V kombinaci s mou osobností, společenskou povahou, kreativitou a vášní pro organizaci jsem našla své místo vám nablízku. Vaše spokojené tváře, příjemná atmosféra kliniky a inspirativní lékaři, kteří mě obklopují, mě naplňují a dávají mé práci ten největší smysl.
„Mým úkolem je zajistit fungování kliniky. Zařídím vše potřebné, abyste vy ani lékaři nic nepostrádali.“

Monika Suchánková

Specialistka na kosmetiku


Moje životní cesta se vytvářela už od malička, kdy středem mého zájmu bylo vše, co se týkalo estetiky tváře. Šla jsem si za svým snem a nyní mohu být vaší průvodkyní krásy. Své cenné zkušenosti jsem nasbírala v zahraničí jako kosmetička a masérka. Naučila jsem se pracovat nejen s různými typy pleti a jejich problematikami, ale také se spoustou účinných technik. Své znalosti využívám pro pečlivou diagnostiku vaší pokožky, a proto mohu zvolit tu nejvhodnější péči přímo pro vás. více
„Postarám se o vaši pleť. Dovolte se hýčkat při masáže nebo kosmetickém ošetření.“

Lenka Vašíčková

Pleťová terapeutka


Jsem profesionálně vyškolená na práci s luxusní kosmetikou Cosmedix, jež se stala fenoménem po celém světě. Díky kombinaci nejčistších látek rostlinného původu s technologiemi oceněnými Nobelovou cenou vytváří tato kosmetika zdravý vztah s vaší pokožkou. S její pomocí zajistím, aby vaše pleť zářila stejně jako tvář Kim Kardashian nebo Victorie Beckham, které tuto kosmetiku používají. Získejte půvabnou, hladkou a šťavnatou pleť, kterou už dále nebudete chtít skrývat pod make-up. Sestavím na míru vašim potřebám plán péče o vaši kůži a poskytnu vám vhodná doporučení, jak se o ni starat i v domácím prostředí.
„Dopřejte si rituál své krásy v mé péči.“

POZNEJTE NAŠI KLINIKU

Dopřejte si luxusní ošetření a získejte dlouhodobý mladiství vzhled. Na I am Clinic vám pomůžeme vyřešit nejrůznější kosmetické a kožní problémy. Poskytujeme služby z oblasti estetické medicíny, intravenózní terapie a kosmetických zákroků.

Kliniku I am, provozovanou MUDr. Annou Zborovskou, najdete v 5. patře Bulovka Medicial & Businness centre na adrese Chlumčanského 497/5.


Zajímá vás, jak naše klinika vznikla? Přečtěte si o tom na našem blogu.

NA VAŠEM NÁZORU ZÁLEŽÍ

 • AndreaValert
  Paní doktorka se na mě podívala a hned dobře poradila. Se vším jsem byla maximálné spokojena. Skvělý přístup k zákrokům. Míša jako provozní je úžasná , pořád výborně naladěná. Doporučuji všem... ;-)
  AndreaValert
 • Zero28
  Skvělý, přátelský přístup a 100% spokojenost s výsledkem zákroků. Určitě jsem zde nebyla naposled. Doporučuji!
  Zero28
 • MFF
  Profesionalita na úrovni ako sa patrí 💪🏻👍
  MFF
 • Kaculinda
  U pani doktorky jsem podstoupila vypln rtu a nosu a s vysledkem jsem velice spokojena, doporucuji. Dekuji i manazerce kliniky Mise, ktera mi nasla volny termin a za prijemne popovidani v cekarne.
  Kaculinda