Naším posláním je vaše krása. Jsme I am Clinic.

Dovolte nám zajistit, aby vaše vnější krása zazářila stejně jasně jako ta vnitřní. Podtrhneme vaši přirozenou krásu a pomůžeme vám zdokonalit váš vzhled. Záleží nám na tom, abyste dosáhli výsledků, po kterých tolik toužíte. Naším posláním jste vy.

NÁŠ TÝM

MUDr. Anna Zborovská

Lékařka


Jsem lékařkou anesteziologie a intenzivní medicíny. Tento obor miluji, protože je akční a různorodý. Člověk se v něm ale musí řídit přesnými postupy a směrnicemi, a prostoru pro kreativitu je v něm méně. Z tohoto důvodu jsem přešla od zákroků zachraňujících životy k zákrokům, které životy mění. I drobné estetické ošetření může vést k velkým životním změnám. Stejně tak jako je každý člověk unikátní, znamená i krása pro každého něco jiného. Individuální přístup je pro mě velmi důležitý pro pochopení vašich přání a docílení vaší maximální spokojenosti.více
„Nejlepší estetická proměna je vykouzlený úsměv na tváři při odchodu z mé ordinace.“

Ing. Michaela Horáková

Manažerka


Klinika estetické medicíny je pro mě tím nejlepším místem, kde jsem mohla využít své znalosti po dokončení studia biochemie na VŠCHT. Díky svému vzdělání rozumím materiálům a jejich působení na lidský organismus i tělo. Mohu tak zde uplatnit své vědomosti o složení a vlastnostech kosmetiky a estetických produktů. V kombinaci s mou osobností, společenskou povahou, kreativitou a vášní pro organizaci jsem našla své místo vám nablízku. Vaše spokojené tváře, příjemná atmosféra kliniky a inspirativní lékaři, kteří mě obklopují, mě naplňují a dávají mé práci ten největší smysl.
„Mým úkolem je zajistit fungování kliniky. Zařídím vše potřebné, abyste vy ani lékaři nic nepostrádali.“

Lenka Vašíčková

Pleťová terapeutka


Jsem proškolená v práci s nejmodernějšími profesionálními kosmetickými produkty a technikami, což mi umožňuje poskytovat špičkovou péči o pleť každému klientovi.Každá pleť je jedinečná a vyžaduje individuální přístup. Pečlivě analyzuji potřeby a stav pleti každého klienta a na základě této důkladné analýzy sestavuji personalizovaný plán péče, který zahrnuje výběr vhodných produktů a procedur. Tento důsledný přístup zajišťuje, že každý klient dosáhne optimálních výsledků a zářivé, zdravé pleti.
„Dopřejte si rituál své krásy v mé péči.“

POZNEJTE NAŠI KLINIKU

Dopřejte si luxusní ošetření a získejte dlouhodobý mladiství vzhled. Na I am Clinic vám pomůžeme vyřešit nejrůznější kosmetické a kožní problémy. Poskytujeme služby z oblasti estetické medicíny, intravenózní terapie a kosmetických zákroků.

Kliniku I am, provozovanou MUDr. Annou Zborovskou, najdete v 5. patře Bulovka Medicial & Businness centre na adrese Chlumčanského 497/5.


Zajímá vás, jak naše klinika vznikla? Přečtěte si o tom na našem blogu.

NA VAŠEM NÁZORU ZÁLEŽÍ

 • AndreaValert
  Paní doktorka se na mě podívala a hned dobře poradila. Se vším jsem byla maximálné spokojena. Skvělý přístup k zákrokům. Míša jako provozní je úžasná , pořád výborně naladěná. Doporučuji všem... ;-)
  AndreaValert
 • Zero28
  Skvělý, přátelský přístup a 100% spokojenost s výsledkem zákroků. Určitě jsem zde nebyla naposled. Doporučuji!
  Zero28
 • MFF
  Profesionalita na úrovni ako sa patrí 💪🏻👍
  MFF
 • Kaculinda
  U pani doktorky jsem podstoupila vypln rtu a nosu a s vysledkem jsem velice spokojena, doporucuji. Dekuji i manazerce kliniky Mise, ktera mi nasla volny termin a za prijemne popovidani v cekarne.
  Kaculinda