Naším posláním je vaše krása. Jsme I am Clinic.

Dovolte nám zajistit, aby vaše vnější krása zazářila stejně jasně jako ta vnitřní. Podtrhneme vaši přirozenou krásu a pomůžeme vám zdokonalit váš vzhled. Záleží nám na tom, abyste dosáhli výsledků, po kterých tolik toužíte. Naším posláním jste vy.

NÁŠ TÝM

POZNEJTE NAŠI KLINIKU

Dopřejte si luxusní ošetření a získejte dlouhodobý mladiství vzhled. Na I am Clinic vám pomůžeme vyřešit nejrůznější kosmetické a kožní problémy. Poskytujeme služby z oblasti estetické medicíny, intravenózní terapie a kosmetických zákroků.

Kliniku I am, provozovanou MUDr. Annou Zborovskou, najdete v 5. patře Bulovka Medicial & Businness centre na adrese Chlumčanského 497/5.


Zajímá vás, jak naše klinika vznikla? Přečtěte si o tom na našem blogu.

NA VAŠEM NÁZORU ZÁLEŽÍ

 • AndreaValert
  Paní doktorka se na mě podívala a hned dobře poradila. Se vším jsem byla maximálné spokojena. Skvělý přístup k zákrokům. Míša jako provozní je úžasná , pořád výborně naladěná. Doporučuji všem... ;-)
  AndreaValert
 • Zero28
  Skvělý, přátelský přístup a 100% spokojenost s výsledkem zákroků. Určitě jsem zde nebyla naposled. Doporučuji!
  Zero28
 • MFF
  Profesionalita na úrovni ako sa patrí 💪🏻👍
  MFF
 • Kaculinda
  U pani doktorky jsem podstoupila vypln rtu a nosu a s vysledkem jsem velice spokojena, doporucuji. Dekuji i manazerce kliniky Mise, ktera mi nasla volny termin a za prijemne popovidani v cekarne.
  Kaculinda