PORTFOLIO SLUŽEB

ESTETICKÁ MEDICÍNA

Nabízíme širokou škálu zákroků estetické medicíny, od nejoblíbenějšího zvětšení rtů přes prevenci proti vráskám až po vlasovou mezoterapii. Neinvazivní rhinoplastika nebo odstranění tuků může zvýraznit vaši přirozenou krásu a dodat vám sebevědomí.

Obličej, krk a dekolt

Vlasová terapie

Tělo

INTRAVENÓZNÍ TERAPIE

Intravenózní terapie dodá vašemu tělu během několika minut a s okamžitými účinky všechny živiny, které potřebuje. Intravenózně podané tekutiny, vitamíny a minerály profesionálním lékařským týmem posunou vaše zdraví a kondici na vyšší úroveň. Důvodů pro absolvování IV terapie je mnoho, od prevence nemoci až po zvýšení vaší každodenní pohody. Injekčně-nutriční terapie je nejrychlejší způsob, jak snížit deficit živin a vrátit se k tomu, abyste se cítili co nejlépe.

KOSMETICKÁ OŠETŘENÍ

Trápí vás akné i v dospělosti či jiné nedokonalosti pleti? Naši odborníci pro vás najdou tu nejvhodnější léčbu k dosažení krásné a zdravé pleti. Chcete vypadat mladě, ale nechcete podstoupit žádné invazivní ani neinvazivní zákroky? Nepodceňujte sílu kosmetických zákroků a to především bukální liftingové masáže, které se ne nadarmo přezdívá „masáž Hollywoodských hvězd“.