ESTETICKÁ MEDICÍNA

Nabízíme širokou škálu zákroků estetické medicíny, od nejoblíbenějšího zvětšení rtů přes prevenci proti vráskám až po vlasovou mezoterapii. Neinvazivní rhinoplastika nebo odstranění tuků může zvýraznit vaši přirozenou krásu a dodat vám sebevědomí.
 


Obličej, krk a dekolt.

INTRAVENÓZNÍ TERAPIE

Intravenózní terapie dodá vašemu tělu během několika minut a s okamžitými účinky všechny živiny, které potřebuje. Intravenózně podané tekutiny, vitamíny a minerály profesionálním lékařským týmem posunou vaše zdraví a kondici na vyšší úroveň. Důvodů pro absolvování IV terapie je mnoho, od prevence nemoci až po zvýšení vaší každodenní pohody. Injekčně-nutriční terapie je nejrychlejší způsob, jak snížit deficit živin a vrátit se k tomu, abyste se cítili co nejlépe.

KOSMETICKÁ OŠETŘENÍ

Trápí vás akné i v dospělosti či jiné nedokonalosti pleti? Naši odborníci pro vás najdou tu nejvhodnější léčbu k dosažení krásné a zdravé pleti. Chcete vypadat mladě, ale nechcete podstoupit žádné invazivní ani neinvazivní zákroky? Nepodceňujte sílu kosmetických zákroků a to především bukální liftingové masáže, které se ne nadarmo přezdívá „masáž Hollywoodských hvězd“.